Staż

Poszukujemy osób zainteresowanych możliwością odbycia stażu w Fundacji zajmującej się m.in. doradztwem prawnym dla osób potrzebujących. Osoby zainteresowane podnoszeniem własnych kwalifikacji oraz zdobywaniem nowego doświadczenia, mających przy tym kreatywne podejście do pracy zapraszamy do kontaktu.
Zakres obowiązków podczas stażu:

• Bieżąca obsługa administracyjno-biurowa sekretariatu Fundacji.
  • Bezpośredni kontakt z klientem, w tym obsługa interesantów Fundacji (w szczególności w zakresie spraw obejmujących doradztwo prawne).
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji Fundacji.
  • Prowadzenie akt spraw interesantów oraz kontakt telefoniczny.
  • Kontakt z organami administracji publicznej.
  • Obsługa konferencji i spotkań służbowych.

Kwalifikacje i umiejętności zawodowe możliwe do uzyskania podczas odbywania stażu to przede wszystkim umiejętność kompleksowej obsługi biurowej oraz bogate doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem.
Poszukujemy w szczególności kandydatów, którzy posiadają wykształcenie wyższe kierunków takich jak prawo, administracja publiczna oraz mających doświadczenie w pracy administracyjnej. Wymagana dyspozycyjność to 40 godzin tygodniowo w 8- godzinnym wymiarze czasu pracy.

tel. 600-185-900
e-mail: kontakt@fundacja-omega.pl