Porady Prawne

Fundacja Omega Pomagamy udziela bezpłatnych porad prawnych  z zakresu:

• następstw wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, błędów medycznych   do 20 lat wstecz. W szczególności osobom, które ucierpiały fizycznie lub psychicznie, w wyniku wypadku, jako pasażer, pieszy, kierowca.
  • osobom,  które   szukają pomocy w odzyskaniu prowizji za kredyty gotówkowe, spłacone przed terminem, np. wyniku konsolidacji lub dobrowolnej spłaty
  • dochodzenia roszczeń z tytułu kredytu we frankach
  • Dochodzenia roszczeń z tytułu uszkodzonego pojazdu do 3 lat wstecz

natomiast dalszy jej zakres jest płatny w formie ,,cegiełki” na rzecz Fundacji. Kwota jest ustalana adekwatnie do nakładu pracy prawnika i możliwości finansowych zainteresowanego.

Fundacja udziela ponadto odpłatnych  porad prawnych w następujących obszarach:

1. Prawo cywilne o pełnym zakresie:

– prawo własności, ochrona posiadania,

– porady prawne we wszelkich sprawach spadkowych, prowadzenie postępowań m.in o stwierdzenie nabycia spadku czy dział spadku,

– prawo zobowiązań, analiza treści umów cywilno-prawnych,

– doradztwo w zakresie prawa pracy,

– prawo rodzinne i opiekuńcze, kwestie alimentacyjne, sprawy rozwodowe, opieka nad dziećmi,

– prawo rzeczowe, analiza małżeńskich ustrojów majątkowych,

– odszkodowania i zadośćuczynienia za szkodę na osobie lub mieniu z tytułu wypadków komunikacyjnego oraz błędów medycznych.

1. Sprawy z zakresu prawa karnego oraz administracyjnego.

Jeżeli chcesz skorzystać z wykwalifikowanych prawników, którzy  dokładają należytej staranności i rzetelnosci, nie zwlekaj i już dziś zadzwoń pod numer telefonu:

Zapraszamy do kontaktu:

e-mail: kontakt@fundacjaomega.pl

Przed umówieniem spotkania, w miarę możliwości, prosimy o krótki opis sprawy drogą mailową.