Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy podzielić się radością Naszą i Naszego Podopiecznego, Pana Bogdana Misiorka. Dzięki wsparciu finansowemu ludzi wielkiego serca, biorących udział w zbiórce publicznej,nasza Fundacja przekazała na rzecz Pana Bogdana środki pieniężne z przeznaczeniem na zakup leków,sprzętów ortopedycznych I specjalistycznej rehabilitacji neurologicznej.

Życzymy Panu Bogdanowi i wszystkim naszym Podopiecznym i Ich Rodzinom, siły do codziennych zmagań z chorobą, wiary w dobro tkwiące w ludziach i nadziei na lepsze jutro. I zachęcamy wszystkich do pomocy na rzecz potrzebujących- każda,nawet najmniejsza wpłata, działanie w formie wolontariatu, może wywołać wielką radość,zarówno u obdarowanego pomocą, jak i u obdarowującego.

PODARUJ Z NAMI UŚMIECH! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

DLA FUNDACJI OMEGA POMAGAMY

za pomoc finansową przeznaczoną na leczenie i rehabilitację.

Nie jestem wdzięcznym obiektem, któremu należy pomagać. Jestem dorosłym mężczyzną w sile wieku. Oznaczać to powinno: samodzielnym.

Choroba z którą przyszło mi żyć, również nie jest chorobą śmiertelną.

Nigdy nie klasyfikuję chorób wg ich uciążliwości. To nie jest mądre.

Choroba, którą u mnie zdiagnozowano – Stwardnienie rozsiane – przez wiele lat nie dawała wyraźnych oznak i stosunkowo łatwo było z nią żyć, nie obwieszczając, że jest się chorym. Nadszedł jednak czas, kiedy nie ze wszystkim można sobie poradzić. Nie przywykłem prosić o pomoc, a wołania nie zawsze docierają…..

Dla mnie to niezwykła sytuacja, kiedy KTOŚ ofiaruje pomoc. Jestem bardzo wdzięczny. Nie ma takich słów, którymi mogę wyrazić wdzięczność. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zechcieli udzielić mi wsparcia.

Mam nowe kule i jakkolwiek głupio to zabrzmi, to wielka sprawa. Pojadę na turnus rehabilitacyjny. Ostatnim razem byłem na takim turnusie kilka lat temu. Nie ma lekarstwa na zwalczenie mojej choroby. Ale aby jak najdłużej wytrwać ciągle chodząc, muszę być stale rehabilitowany. Dzięki pomocy Fundacji „OMEGA POMAGAMY”, stale przychodzi do mnie rehabilitant. Nabyłem farmakologiczne środki wzmacniające i bardzo ważne dla mnie endoprotezy. Na turnus rehabilitacyjny z bardzo szerokim zakresem zabiegów, pojadę nowoczesnym pociągiem, dostosowanym do podróżowania osób niepełnosprawnych.

Pomoc ofiarowana mi przez Fundację „OMEGA POMAGAMY”, ma ogromne znaczenie, a ludzie, których spotkałem są niezwykli. Skontaktowałem kilka osób z Fundacją i wiem, że również inni otrzymują wsparcie!

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia, co nasila myśli o pięknej pomocy, jaką uzyskałem.

Jestem bardzo wdzięczny wszystkim osobom dzięki, którym spotyka mnie tak wiele dobra. Organizatorom i darczyńcom!!!

Jesteście WSPANIAŁYMI LUDŹMI!

DZIĘKUJĘ