B. Misiorek podopiecznym fundacji

Przedstawiamy naszego Podopiecznego, Pana Bogdana Misiorka, któremu zgodnie z mottem Fundacji Omega Pomagamy „Podaruj z nami uśmiech”, podarowaliśmy dzięki szczerości ludzi dobrego serca, kilka pięknych dni i mnóstwo powodów do uśmiechu.

Nasz podopieczny spędził kilkanaście dni na turnusie rehabilitacyjnym w specjalistycznym ośrodku w Jantarze, wzmocnił swoja kondycję psychofizyczną i nabrał nowych sił do walki z chorobą i trudną codziennością.
Panie Bogdanie, zespół Fundacji życzy Panu dużo siły, dobrego nastroju i samopoczucia. I oby jak najwięcej takich wyjazdowych rehabilitacji

A wszystkich Państwa prosimy o wsparcie finansowe naszych działań, aby takich osób, którym wspólnie możemy podarować uśmiech, było jak najwięcej.

Pamiętajmy wszyscy – „Dzieląc się -mnożysz dobro. Podarujmy razem uśmiech!!!”